תודה שביקרת

על מנת להתנתק ולסיים את הגלישה, לחצו "OK"


אודותינו

החברה קיבלה את השראתה מכלב נחייה

Hill's Pet Nutrition שומרים על מסורת של אכפתיות שהתחילה ב-1939 עם וטרינר אחד יוצא דופן. מגוון מוצרי המזון שלנו לבעלי חיים מסוג Prescription Diet, Science Diet ו-Ideal Balance מציעים את התזונה האיכותית ביותר עבור בעלי חיים. אנחנו מייצרים שינוי באיכות החיים, עבור אנשים ועבור חיות המחמד שלהם בכל העולם.

ייצור מגוון מוצרי המזון של Hill's לבעלי חיים החל ב-1939. דר מארק ל. מוריס סניור האמין שיש מצבים בריאותיים בחיות מחמד שניתן לטפל בהם על ידי תזונה מוקפדת. הרעיונות שלו היו בעלי חזון ברפואה הווטרינרית, ובמהרה נתגלתה לו הזדמנות להוכיח את התאוריה שלו.

איש עיוור צעיר בשם מוריס פרנק שאל את דר מוריס אם יש משהו שניתן לעשות על מנת להציל את כלב הנחייה שלו, באדי, שסבל מבעיות בכליה. התוצאה של מאמציו של דר מוריס הייתה פורמולה של מזון שנהפכה למוצר הראשון בקו המזון הקליני לבעלי חיים של HIll's מסוג Prescription Diet, והמזון הראשון לבעלי חיים בעולם שתוכנן עבור בעיות בכליות. זמן קצר לאחר מכן, הוקמה Hill's Pet Nutrition והתחום של תזונה קלינית התעורר לחיים. המזון הקליני הראשון לכלבים נהפך ל-Prescription Dietk/d של Hill's שעדיין נמכר כיום.

Veterinarian
חזון

להפוך את התזונה לאבן פינה ברפואה וטרינרית.

Dog
משימה

לעזור להעשיר ולהאריך את מערכת היחסים המיוחדת בין אנשים וחיות המחמד שלהם.

Cat
פילוסופיה

אנחנו מאמינים שכל בעלי החיים - החל בחיית המחמד שלכם ועד לחיות המלוות אותנו במרכז המחקר - צריכות לקבל אהבה וטיפול במהלך חייהם.

החיפוש אחר תגלית שמגדירה אותנו

ב-1928 ד"ר מארק ל. מוריס סניור ייסד את בית החולים לחיות רריטן באדיסון, ניו-ג'רזי. באותו זמן, היו רק שני בתי חולים יעודיים לחיות בית בארצות הברית. ד"ר מוריס האמין שניהול תזונתי יכול להשפיע לטובה על הבריאות של חברינו בעלי החיים. הוא פיתח את נוסחת Prescription Diet הראשונה לבעליי חיים, מתוך ניסיון לעזור לאחד מכלבי הנחייה הראשונים בארה"ב שסבל ממחלת כליות. עכשיו, עשורים לאחר מכן, Hill's Pet Nutrition פועלים על מנת לספק לחיות מחמד חיים ארוכים ובריאים יותר. קראו את הסיפור המלא של Hill's Pet Nutrition.

הסיפור של ™Hill's Pet Nutrition

ב-1928 ד"ר מארק ל. מוריס סניור ייסד את בית החולים לחיות רריטן באדיסון, ניו-ג'רזי. באותו זמן, זה היה אחד משני בתי חולים המיועדים עבור חיות בית בארצות הברית. ב-1939, ד"ר מוריס האמין שניהול תזונתי יכול להשפיע לטובה על הבריאות של חברינו בעלי החיים.

בסוף שנות ה-30, מוריס פרנק, איש עיוור צעיר, סייר עם כלב הנחייה שלו 'באדי' וקידם את הכלבים של ™Seeing Eye. אבל באדי, רועה גרמני, סבל מכשל כלייתי ואדון פרנק ביקש את עזרתו של ד"ר מוריס. ד"ר מוריס האמין שהמחלה היא כתוצאה מתזונה לקויה, והחל בפיתוח נוסחת מזון חדשה על מנת לסייע לבאדי. הפיתוח בוצע בעזרת אשתו, לואיס מוריס, במטבח ביתם. לואיס ושלוש נשים נוספות המשיכו לייצר את המזון Raritan Ration B במרתף בית המשפחה של מוריס, ואחסנו אותו בצנצנות זכוכית. מזון זה היה אב הטיפוס של Hill’s™ Prescription Diet™ k/d™ Canine והוא פותח עבור כלבים עם כשל כלייתי ואי ספיקת כליות.

בשנים שלאחר מכן, השותפות בין ד"ר מוריס וחברת האריזה Hill's התפתחה ל-Hill's Pet Nutrition, והמשיכה לגדול ולהוסיף נוסחאות של מזון קליני לבעלי חיים לקו המוצרים של Prescription Diet. ד"ר מוריס הקים מעבדת מחקר בטופיקה ב-1951, כאשר היו ארבעה סוגים של מזון לבעלי חיים מסוג Prescription Diet.

הבן של ד"ר מוריס, ד"ר מארק מוריס ג'וניור, עזר להמשיך לפתח את Hill's Pet Nutrition בעשורים שלאחר מכן. ד"ר מוריס ג'וניור שם לב שישנה דרישה למזון עקבי לבעלי חיים ברמה גבוהה לצורך שימוש במחקר. בעקבות כך, הוא פיתח מוצרי מזון לבעלי חיים בריאים. ב-1968, מגוון מוצרי המזון נעשו זמינים גם עבור וטרינרים בתור המותג ™Science Diet של ™Hill's. המותג המשיך להתרחב, וכיום כולל יותר מ-50 סוגי מזון לבעלי חיים בהתאמה לשלבים חיים שונים ולצרכים המיוחדים של בעלי חיים בריאים.

ב-1976, חברת Colgate-Palmolive רכשה את Hill's Pet Nutrition. כיום, מוצרי המזון של ™Hill's לבעלי חיים זמינים ב-86 מדינות ברחבי העולם. המכירות של החברה הגיעו לביליון דולר ב-1999, וממשיכות לעלות בכל שנה. וטרינרים ברחבי העולם ממליצים ומאכילים את חיות המחמד שלהם במוצרים של Hill's יותר מכל מותג אחר של מזון לבעלי חיים. כיום, קו המוצרים של Hill's כולל יותר מ-60 מוצרי מזון של מותג Prescription Diet ויותר מ-50 מוצרי מזון של מותג Science Diet.

במרכז של Hill's Pet Nutrition בטופיקה, קנזס, צוות של וטרינרים ומומחים בתזונה וטרינרית וברפואה פנימית עובדים בשיתוף צוות בעלי החיים, על מנת לפתח מזון טעים ומזין לבעלי חיים. לכל בעל חיים יש אזור מגורים נקי ונעים, אזורי פעילות גופנית, מסלולי ריצה וחברים הן אנושיים והן חייתיים. המתקנים ברמה העולמית כוללים גם בית חולים וטרינרי עם ציוד מלא שמורשה על ידי האיגוד האמריקאי לבתי חולים וטרינריים (AAHA). זה אומר שבית החולים עומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר של בתי חולים וטרינריים לחיות בית.

עם ההתקדמות למאה ה-21, המחויבות שלנו להעשיר ולהאריך את מערכת היחסים בין אנשים לבין חיות המחמד שלהם נמשכת. אנחנו מרחיבים את אספקת מגוון המוצרים שלנו לכל העולם, ומרחיבים את המתקנים החדשניים שלנו ואת התכניות החדשות המתפתחות שלנו על מנת לשמור על בעלי החיים שלכם בריאים ומרוצים.

אנו מפרסמים את תוצאות המחקרים על מנת לקדם את הידע בתחום הטיפול התזונתי ועל מנת למנוע חזרתיות מיותרת על מחקרים שכוללים כלבים וחתולים.

™Hill's משתמשים רק בנתונים ממחקרים של בעלי חיים שמופיעים בציבור, בין אם פורסמו בעבר או שהתבצעו תחת המדיניות הגלובלית לרווחת בעלי חיים.

ציר הזמן של ™Hill's Pet Nutrition

הסתכלו על ™Hill's לאורך השנים!

1939

מוריס פרנק פוגש את ד"ר מוריס סניור במהלך ארוחת צהריים וביקש ממנו לסייע בבדיקת כלב הנחייה שלו, באדי. ד"ר מוריס איבחן כשל כלייתי בבדיקתו. הוא האמין שניתן לעזור לבאדי באמצעות מזון שהוא פיתח, ושולח את אדון פרנק הביתה עם Raritan Ration B. מזון זה היה אב הטיפוס של ™Prescription Diet™ k/d לכלבים ופותח על מנת לסייע לכלבים עם כשל כלייתי או אי ספיקת כליות. ד"ר מוריס אורז את Raritan Ration B בצנצנות זכוכית.

1948

ד"ר מארק מוריס עובד עם ברטון היל, מחברת האריזה Hill's, על מנת לארוז בקופסאות שימורים את k/d לכלבים שהיה מוכר עד אז בשם Raritan Ration B ואת p/d לכלבים, שהיה מוכר בתור Raritan Ration C. ד"ר מוריס מקים קרן צדקה עבור חיות קטנות שבהמשך תהפוך לקרן מוריס לבעלי חיים - קרן בה בעלי חיים הם #1 והרווחה והבריאות שלהם הן המטרה הבלעדית.

1949

Prescription Diet i/d פותח עבור הפרעות במערכת העיכול בכלבים. Prescription Diet r/d פותח עבור השמנת יתר בכלבים.

1958

חברת האריזה Hill's הקימה מפעלים בקנזס, דרום קרולינה, דרום דקוטה, אוהיו, ארקנסו, מסצ'וסטס וושינגטון.

1960

ד"ר מוריס סניור ממונה לנשיא האיגוד האמריקאי לרפואה וטרינרית (AVMA).

1962

ברטון היל נפטר; ריצ'רד ל. דיוויס מחליף אותו בתור הנשיא של Hill's Pet Nutrition.

1964

Prescription Diet h/d פותח עבור בעלי חיים עם אי ספיקת לב ומחלות לב.

1965

Prescription Diet d/d פותח עבור בעלי חיים עם בעיות בעור בעקבות אלרגיות למזון.

1966

ריצ'רד ל. דיוויס נפטר; דון פ. הוג מחליף אותו התור הנשיא של Hill's Pet Nutrition.

1968

Riviana Foods רוכשים את Hill's Pet Nutrition ואת הפורמולות שלהם, חותמים על חוזה עם שותפים של מארק מוריס על מנת לפתח פורמולות חדשות למזון לבעלי חיים.

1968

ד"ר מארק מוריס ג'וניור יוצר את קו Science Diet של מזון לבעלי חיים עבור בעלי חיים בריאים. הסוג הראשון של המזון לבעלי חיים מסוג Science Diet, עבור כלבים בוגרים, יוצא לשוק.

1971

Prescription Diet c/d פותח עבור חתולים עם מחלות בדרכי השתן התחתונות.

1976

חברת Colgate-Palmolive רוכשת את Riviana Foods.

1977

Prescription Diet u/d פותח עבור אבנים בדרכי השתן בכלבים מסוג קלציום אוקסלט, אורט וציסטאין.

1979

פורמולה של Science Diet לכלבים מבוגרים פותחה.

1981

בוב ווילר ממונה לנשיא של Hill's Pet Nutrition. פורמולה של Prescription Diet s/d פותחה עבור מחלות בדרכי השתן בכלבים לסיוע בפירוק של אבני סטרוביט.

1983

פרסום ראשון של ספר הלימוד של תזונה קלינית של חיות קטנות, נכתב בשיתוף עם ד"ר מוריס ג'וניור, שייהפך בהמשך למאגר המידע החשוב ביותר בתחום התזונה של כלבים וחתולים וישמש פקולטות לווטרינריה ברחבי העולם.

1987

Prescription Diet w/d פותח עבור בעלי חיים שזקוקים לשמירה על המשקל, עבור מחלות המגיבות לסיבים תזונתיים ועבור הפרעות עיכול.

1992

Prescription Diet a/d פותח לצורך סיוע בהאכלה והתאוששות.

1993

ד"ר מוריס סניור נפטר בגיל 92.

1994

Prescription Diet t/d פותח עבור תמיכה בבריאות חלל הפה.

1996

פותחה פורמולה של Science Diet עבור גורי כלבים מגזע גדול.

1998

Prescription Diet n/d פותחה בתור המזון הקליני היחיד לבעלי חיים שהוכח קלינית כמגדיל את זמן השרידות של כלבים שעוברים טיפול נגד סרטן ומשפר את איכות חייהם.

1999

Hill's Pet Nutrition מוגדרת כחברה בשווי מיליארד דולר. מפותחת פורמולה של Science Diet למניעת כדורי שיער בחתולים.

2000

Prescription Diet z/d פותח עבור בעלי חיים עם אלרגיות למזון. פורמולות של Science Diet לעור רגיש וקיבה רגישה מפותחות.

2000

Prescription Diet b/d פותח עם תערובת ייחודית של נוגדי חמצון על מנת לעזור להלחם בהזדקנות המוח ולשפר את יכולת הלמידה בכלבים מבוגרים.

2002

הוקמה השותפות של Science Diet Hill's בתזונה למקלטי חיות מחמד.

2003

Prescription Diet m/d פותח עבור חתולים הזקוקים להפחתת משקל ו/או חולי סכרת. Science Diet מסוג Advanced Protection משווקת כקו חדשני של מזון לבעלי חיים עם הרמות הגבוהות ביותר של נוגדי חמצון מכל מזון אחר לבעלי חיים שקיים בשוק.

2005

Prescription Diet j/d פותח עבור כלבים עם קשיי ניידות. Science Diet לחתולי בית משווקת.

2007

ד"ר מארק מוריס ג'וניור נפטר. Prescription Diet c/d Multicare לחתולים, פותחה עבור חתולים הסובלים ממחלת דרכי השתן התחתונות.

ד"ר מארק מוריס סניור

Dr. Mark Morris Sr.

ד"ר מוריס, שנולד ב-1901, היה המייסד של Hill's Pet Nutrition. בתור איש חזון בתחום התזונה הקלינית, הוא האמין שניתן להשתמש בתזונה על מנת לסייע לבעלי חיים עם מחלות מסוימות. בזמן שבו רוב עבודת הווטרינרים התמקדה בחיות משק, הוא טיפל בחיות מחמד, ופתח את בית החולים לבעלי חיים רריטן באדיסון, ניו-ג'רזי ב-1928 כאשר היה בית החולים השני לחיות קטנות בארצות הברית.

Dr. Mark Morris Sr. with dog in the lab

רעיונותיו של ד"ר מוריס לגבי ניהול מצבי מחלה בחיות מחמד היו חדשניים. הוא עבד בשיתוף עם ד"ר ג'ים אליסון במחלקת הביוכימיה באוניברסיטת ראטגרס, על מנת לפתח טכניקות לאבחון מחלות בחיות קטנות. רעיונותיו לא תמיד התקבלו בעין יפה, אבל ד"ר מוריס ביסס עצמו במהרה בתור מומחה בתחום המזון לבעלי חיים.

לאחר שהצטרף לחברת האריזה Hill בטופיקה, קנזס, לטובת אריזת פורמולת המזון שלו לבעלי חיים בקופסאות שימורים, ד"ר מוריס הקים קרן צדקה למען חיות קטנות. קרן מוריס לבעלי חיים ממשיכה לספק מימון למחקר עבור חיות קטנות , מחקר עבור חיות בר ומימון למלגות עבור סטודנטים לווטרינריה. כיום זהו הארגון הגדול ביותר בעולם למחקר רפואי של חיות מחמד וחיות בר שאינו למטרות רווח, עם מימון שמגיע ל-50 מיליון דולר מאז הקמתו ב-1948.

Science Diet bags

לאורך חייו, ד""ר מוריס היה פעיל בזירת רפואת חיות קטנות. הוא היה הנשיא הראשון של האיגוד האמריקאי לבתי חולים וטרינריים (AAHA) והנשיא של האיגוד האמריקאי לרפואה וטרינרית (AVMA). בנוסף, הוא הוביל ועדה להגדרת תקנים תזונתיים עבור מזון לבעלי חיים, ומאמצים אלה היוו בהמשך את הבסיס עליו נשען כיום איגוד הפקידים האמריקאים לפיקוח על תזונה (AAFCO).

ד"ר מוריס נפטר ב-1993, בגיל 92.

ד"ר מארק מוריס ג'וניור

Dr. Mark Morris Jr.

ד"ר מארק מוריס ג'וניור, בנו של מייסד Hill's Pet Nutrition ד"ר מארק מוריס סניור, ממשיך את המורשת שאביו התחיל בתחום של תזונת בעלי חיים.

לאחר שהתחנך בבית בו אמו בישלה את מזון הכלבים שאביו תכנן Prescription Diet, מארק מוריס ג'וניור החליט להמשיך את עבודת חייו של אביו בתחום של פיתוח תזונת בעלי חיים. ד"ר מוריס ג'וניור שם לב שישנה דרישה למזון עקבי לבעלי חיים ברמה גבוהה לצורך שימוש במחקר. באותו זמן, לא היה פיקוח הדוק על מזון לבעלי חיים, כך שמדענים חוקרים התקשו לשמור על יושרה בעבודתם.

Science Diet canned formula

בעקבות כך, ד"ר מוריס ג'וניור פיתח נוסחה למזון לבעלי חיים בריאים. ב-1968, קו המזון נעשה זמין עבור וטרינרים ומומחים לבעלי חיים בתור המותג Science Diet של Hill's. המגוון המשיך להתרחב, וכיום כולל יותר מ-50 סוגי מזון לבעלי חיים מסוג Science Diet ויותר מ-60 סוגי מזון לבעלי חיים מסוג Prescription Diet לשלבי החיים השונים ולמענה על צרכים מיוחדים בבעלי חיים בריאים.

Small Animal Clinic Nutrition books

ד"ר מוריס ג'וניור נחשב לאבי תחום התזונה הבריאותית עבור חיות בית. בנוסף פעל ותרם לביסוס תקנים בתחום הזנה של חיות בגני חיות. הוא היה חבר מייסד של הקולג' האמריקאי לתזונה וטרינרית (ACVN) וכתב מספר פרסומים בנוגע לניהול תזונתי של מחלות, הרצה ברחבי העולם בפני וטרינרים, סטודנטים לווטרינריה ובעלים של חיות מחמד. ד"ר מוריס ג'וניור השתתף בכתיבת "תזונה קלינית של חיות קטנות", ספר הלימוד הנפוץ ביותר בשימוש בלימודי תזונת חיות קטנות ברחבי העולם.

ד"ר מוריס ג'וניור נפטר ב-14 בינו' 2007, בגיל 72.

המחויבות של Hill's לרווחת בעלי החיים

אנחנו מאמינים שטיפול איכותי בחיות מחמד כולל תזונה מיטבית, טיפול וטרינרי, פעילות גופנית יומיומית וסביבה מעשירה עם הרבה אהבה. כל בעלי החיים ב-™Hill's Pet Nutrition נמצאים בסביבה כזאת. אנחנו משתמשים רק בשיטות רחומות ולא פולשניות הדרושות לפיתוח טכנולוגיה תזונתית כך שכלבים וחתולים ברחבי העולם יחיו חיים ארוכים ובריאים. פריצות הדרך שלנו בתזונה לבעלי חיים הן ייחודיות בתעשיית המזון לבעלי חיים ובנינו את העסק שלנו ואת המוניטין שלנו על עמידה קבועה בסטנדרטיים האתיים הגבוהים ביותר.

כל יום אנחנו מוכיחים שטכנולוגיה מדעית איכותית וטיפול אוהב בבעלי חיים הולכים יד ביד על מנת לשפר את הבריאות של בעלי החיים. לכן Hill's תומכים ומיישמים טיפול אחראי ואכפתי של בני האדם בכלבים וחתולים. כל המחקרים שמתבצעים או נתמכים על ידי ™Hill's - בין אם במרכז של ™Hill's Pet Nutrition או בחוץ בבתי הלקוחות, בתי ספר וטרינריים או במקום אחר - חייבים לעמוד במדיניות הקפדנית של Hill's שמופיעה להלן על מנת להבטיח טיפול מיטבי בבעלי חיים:

  • Hill's לא משתתפים במחקרים שמסכנים את בריאותם של כלבים וחתולים. כל המחקרים שנתמכים על ידי ™Hill's מתוכננים כך שישמרו וישפרו את בריאות בעלי החיים. לא יתבצע אף מחקר על כלבים או חתולים שדורש הרדמה.
  • כאשר אנו לומדים כיצד מרכיב מזון נספג, מופץ, מאוחסן, משמש ומופרש בגוף של כלב או חתול, אנחנו משתמשים רק בשיטות מחקר שהן המקבילה הווטרינרית למחקרים תזונתיים או קליניים בבני אדם. Hill's לא תומכים או מבצעים מחקרים שגורמים לכאב או פוגעים בכלבים או בחתולים. זה מתבסס על האמונה שמה שכואב לבני אדם כואב גם לכלבים וחתולים.
  • אנו מבצעים מחקרים רק אם יש לנו הוכחות משכנעות שאנחנו יכולים לשפר את הבריאות והרווחה של בעלי החיים. מחקרים אלה מובילים לעתים קרובות לממצאים תזונתיים פורצי דרך, ומשפרים את חייהם של מיליוני כלבים וחתולים.
  • אנחנו תמיד שואפים למצוא דרכים לצמצם את ההסתמכות על מחקר בבעלי חיים. חלק גדול מהכלבים והחתולים שמשתתפים במבחני ההאכלה שלנו משתתפים במבחנים מתוך בתיהם הפרטיים. הווטרינריים ויועצי התזונ שלנו מיומנים בפיתוח שיטות שמדמות מערכות פיזיולוגיות של בעלי חיים. למשל, פיתחנו ופרסמנו נוסחה מתמטית, המבוססת על פרופיל תזונתי של האוכל שחוזה באופן מדויק את רמת ה-pH בשתן של חתולים או כלבים מבלי לבצע בדיקות על בעלי חיים
  • על מנת להבטיח לבעלים של חיות המחמד שהאוכל הדאטטי שלנו בטוח ויעיל, אנחנו תומכים במחקרים שעושים שימוש בבעלי חיים שסובלים ממצבים או ממחלות שהתרחשו באופן טבעי. אנחנו לא משתתפים במחקרים בהם משתמשים בשיטות כירורגיות או לא כירורגיות על מנת ליצור או לדמות מחלות.
  • המרכז של Hill's Pet Nutrition וכל המתקנים החיצוניים בהם Hill's תומכים חייבים לעמוד או להתעלות מעבר לתקנים הרגולטוריים בתעשייה לטיפול בחיות מחמד. עבור כל המחקרים שמתבצעים במתקנים חיצוניים, אנחנו ממנים ומממניםאנשי צוות ייעודיים לפיקוח על זכויות בעלי החיים, שאחראים לוודא שכל בעל חיים מקבל טיפול רחום, שחלק מרכזי ממנו הוא קבלת פעילות וסביבה עשירה חברתית.
  • אנו מפרסמים את תוצאות המחקרים על מנת לקדם את הידע על טיפול תזונתי ועל מנת למנוע חזרתיות מיותרת על מחקרים שכוללים כלבים וחתולים.
  • Hill's משתמשים רק בנתונים ממחקרים של בעלי חיים שמופיעים בציבור, בין אם פורסמו בעבר או שהתבצעו תחת המדיניות הגלובלית לרווחת בעלי חיים.

המשימה שלנו היא להעשיר ולהאריך את הקשר המיוחד בין אנשים לבין חיות המחמד שלהם באמצעות המזון הטוב ביותר לבעלי חיים; המחויבות שלנו לבעלי חיים מושרשת עמוק בקהילה שלנו.
תכנית מזון, מחסה ואהבה של Hill's נותנת לנו הזדמנות לחיות את המשימה שלנו בעודנו מאכילים למעלה מ-7,000 בעלי חיים חסרי בית בארצות הברית בכל יום. מאז 2007, Hill's סייעו ליותר מ-200,000 אימוצים... וממשיכים לספור. אנחנו גאים להיות חלק מהתכנית הזו שמחברת בין בעלי חיים לאנשים.

Hill's למען כלבי הנחיה באירלנד

CORK, אירלנד (27 במאי, 2015) - Hill's Pet Nutrition שמחים להודיע על השותפות החדשה שלהם עם כלבי הנחייה באירלנד עבור אנשים עיוורים בכך שתמסור לקרן מזון באיכות גבוהה לבעלי חיים ותגייס כספים במסגרת מספר אירועים מהנים עבור בעלי כלבים.

אחות וטרינרית בת מזל מהנלי תיקח הביתה את הפרס

זו הייתה קבוצה נלהבת של אנשי סגל, לקוחות ומטופלים שהתכנסו מחוץ למרכז הווטרינרי בהנלי על התמזה כדי לצפות במכונית פיאט 500 חדשה שהגיעה לאחות וטרינרית בת מזל, ליסה רידינג.

וטרינרים מצטרפים לאירוע במיאמי

אירוע בינלאומי שמתרחש במיאמי נפתח באופן מקוון לצפיה על ידי וטרינרים ברחבי העולם

פרסי האחיות הווטרינריות של צפון אירלנד מציג את איכות האחיות בצפון

המרכז לאבנים בדרכי השתן של במינסוטה (MUC) באוניברסיטת מינסוטה חוגג את קבלת האבן ה-750,000 אבן סידן-סטרוביט פוספט קרבונט מנקבת פומרניין שמתגוררת בגלן בורני, מרילנד, ונשלחה על ידי ד"ר ליסה ג'ונס והצוות בבית החולים לבעלי חיים בסאות'גייט.