הצהרה משפטית עבור Hill's Vet.

תנאי שימוש בנוגע לשימוש שלך באתר זההמידע האישי שלך נאסף על ידי Hill's יצרני מזון לבעלי חיים, s.r.o., IČ: 27580792 ("מפקח"). נאחסן את הנתונים שלך במאגר הנתונים שלנו, ונשתמש בהם על מנת לתחזק את פרופיל החשבון שלך, לענות על שאלות שיהיו לך בנוגע לחברה שלנו ולמוצרים ולשירותים שלה, ליצור איתך קשר אם תזכה במבצעים שלנו ובאירועים שדורשים הרשמה, ולמטרות שיווק, כלומר, שליחת עלוני מידע, הצעות, סקרים ומידע נוסף באמצעות הדוא"ל. מסירת המידע האישי היא רשות. מידע אישי שנאסף ישותף בקבוצת החברות של Hill's Pet Nutrition ובספקי השירות המעבדים את הנתונים בעבורנו. חלקם ממוקמים במדינות שאינן באיחוד האירופי, כך שאתה מסכים גם להעברת המידע האישי שלך אל מחוץ לאיחוד האירופי. המידע האישי שלך מעובד אך ורק בהתאם לחוק. יש לך זכות לגשת למידע האישי שלך שמאוחסן על ידינו, לתקן, למחוק ולערער עליו, בנוסף לזכויות נוספות המופיעות בחוק להגנת המידע.

 

Hill's Pet Nutrition Manufacturing, s.r.o. ("Hill's") מתחזקים את אתר האינטרנט הזה כשירות עבור קהילת האינטרנט. התוכן (תמונות וטקסט) שמועלה על ידי Hill's או קבוצת החברות שלהם וחברת Colgate-Palmolive שמור תחת זכויות יוצרים. שמות מותגים, לוגואים ועיצובי אריזות ("סימנים מסחריים") שמופיעים באתר שייכים ל-Hill's Pet Nutrition Inc., קבוצת החברות שלהם או הזכיינים שלהם, היכן שמצוין. בהעלאת הסימנים המסחריים הללו לאתר, Hill's לא מעניקים רשות להשתמש או לשכפל אותם. סימון של סימנים מסחריים מגדיר את ססטוס הבעלות של הסימנים המסחריים של Hill's בארצות הברית בלבד. סטטוס וסימון של הסימנים המסחריים יכולים להיות שונים בכל מדינה. אתה רשאי להוריד את התוכן שמופיע באתר לשימושך האישי בלבד, ללא שימוש מסחרי. בכל מצב אחר אין להעתיק או לשנות את התוכן.

 

Hill's ישקיעו מאמצים סבירים על מנת להציג מידע מדויק ומעודכן, אך אינם ערבים לדיוקו או לשלמותו, וככל שהחוק מאפשר זאת, Hill's מסירים מעצמם אחריות, תנאים והתניות אחרות הנוגעים לאתר זה ולתוכן המופיע בו, כולל ערבויות, תנאים והתניות שיתכן שנרמזים ובין אם הם נוגעים לאיכות, התאמה למטרה, כותרת, אי-הפרה או אחרים.

Hill's אינם, ועל אף כל הוראה מנוגדת, דבר בתנאים ובהתניות לא יפעלו על מנת להדיר או להגביל את האחריות של Hill's למוות או לפגיעה אישית כתוצאה מרשלנות, הונאה או כל אחריות אחרת שלפי החוק אינה ניתנת להדרה או להגבלה. כל זכויות חוקתיות של משתמשים צרכנים לא מושפעות מתנאים אלה.

בכפוף לפסקה שלעיל, בשום מקרה Hill's אינם אחראיים (בין אם בשל הפרת חוזה, רשלנות או כל סיבה אחרת) להפסדים, פיצויים עונשיים או מיוחדים, אבדן מכירות, אבדן הכנסה, אבדן תכנות או נתונים, אבדן של ציוד מחשבים, תכנות או נתונים, אבדן או בזבוז של זמן הנהלה או צוות או כל אבדן עקיף, תוצאתי או מיוחד, בכל אופן שיתעורר.

האחריות המצטברת הכוללת של Hill's עבורך בהקשר של אתר זה, בין אם בחוזה, נזקים, כולל אך לא מוגבל לרשלנות, או בצורה אחרת, מוחרג בזאת.

Hill's לא יהיו אחראים לנזקים מכל סוג שעשוי לעלות בשל חוסר יכולתך לגשת לאתר של Hill's או בשל הסתמכותך על המידע שמופיע באתר זה.

לחיצה על קישורים מסוימים ב-www.HillsVet.com ובדומיינים אחרים בבעלות או בתפעול של Hill's או חברים אחרים בקבוצת החברות של Hill's תעביר אותך לאתרים אחרים ודומיינים אחרים בבעלות או בתפעול של Hill's או חברים אחרים בקבוצת החברות עליהם www.HillsVet.com לא לוקחים אחריות.

Hill's אוספים מידע שיכול לזהות אותך רק כאשר הוא נמסר מרצון. Hill's משתמשים במידע זה בהתאם למדיניות הפרטיות שלהם, המופיעה למטה.

כל מידע לא אישי, התקשרויות או חומרים שאתה שולח ל-www.HillsVet.com ולדומיינים אחרים בבעלות או בתפעול של Hill's או חברים אחרים בקבוצת החברות של Hill's או לדוא"ל של Hill's באינטרנט הם על בסיס לא חסוי. אנחנו חופשיים להשתמש ולשכפל מידע כזה באופן חופשי, ולכל מטרה שהיא. באופן ספציפי, נהיה רשאים להשתמש ברעיונות, מושגים, ידע או טכניקות המופיעות במידע כזה לכל מטרה שהיא, כולל פיתוח, ייצור או שיווק מוצרים. כל מידע שאתה שולח ל-www.HillsVet.com ולדומיינים אחרים בבעלות או בתפעול של Hill's או חברים אחרים בקבוצת החברות של Hill's חייב להיות אמיתי, ולא להפר זכויות של אחרים ולהיות חוקי.

Hill's שומרים את הזכות למשוך מוצרים שאליהם מתייחסים ב-www.HillsVet.com ובדומיינים אחרים בבעלות או בתפעול של Hill's או חברים אחרים בקבוצת החברות של Hill's ולשנות את ההצהרה המשפטית הזו בכל זמן.

 

מדיניות פרטיות ומדיניות פרטיות לילדים

 

Hill's מקפידים לכבד את פרטיותם של המבקרים שלהם באינטרנט. מדיניות הפרטיות שלנו מוצגת בהמשך. ככל שטכנולוגיית האינטרנט משתנה, מדיניות זו עשויה להשתנות בהתאם. כל שינוי יעודכן מיד בעמודים אלה.

 

הערה חשובה להורים ולמטפלים

 

ל-Hill's אכפת מהפרטיות של ילדים. אנחנו רואים שהשימוש של ילדים בדוא"ל ובאינטרנט מעלה חששות מיוחדים אודות הפרטיות והבטיחות של המידע.

Hill's שואפים לדבוק בהנחיות של יחידת הבקרה לפרסום עבור ילדים ("CARU") בנושא פרסום באינטרנט ובשירותים מקוונים, כולל ההנחיות שלהם בנוגע לאיסוף מידע אישי מקטינים. Hill's מזכירים ומעודדים את כל ההורים לבדוק ולהשגיח על הפעילויות של ילדיהם באינטרנט. עזרו לנו להגן על הפרטיות של הילדים שלכם בכך שתוודאו שהם לעולם לא ישלחו דוא"ל או ימסרו מידע אישי באתר זה או בכל אתר אחר ללא אישור שלכם.

 

איזה מידע אנחנו אוספים? מה אנחנו עושים איתו?

 

מידע שיכול לזהות מבקר מקוון נאסף רק כאשר הוא נמסר מרצון. אנחנו אוספים מידע אישי מזהה רק על מנת לענות לשאלות של המבקרים שלנו בנוגע לחברה שלנו ולמוצרים ולשירותים שלה, למסור את חומרי הספרות של החברה, לשלוח הזמנות לאירועים, לשלוח עלוני מידע והצעות אחרות, או ליצור קשר עם זוכים בהגרלות, תחרויות או מבצעים. אנחנו לא משתמשים בכתובת הדוא"ל שלך או בכל מידע אישי אחר לכל מטרה מלבד מענה לבקשות שלך או שליחת הודעות בנוגע לנושאים שהוזכרו לעיל. אנחנו לא עושים בו שימוש פנימי, אנחנו לא חולקים אותו עם איש מחוץ לקבוצת החברות של Hill's, מלבד אלו שנקבעו במפורש בהסכם זה. המידע האישי נשמר לפרק הזמן הדרוש על מנת לעבד אותו.

כאשר אתה מבקר באתר שלנו, אנחנו רושמים מיד את כתובת ה-IP שלך (הכתובת הייחודית שמזהה את המחשב שלך באינטרנט) שמזוהה אוטומטית על ידי השרת שלנו. אנחנו משתמשים בכתובות IP על מנת לסייע לנו לנהל את האתר ולאסוף מידע דמוגרפי נרחב על השימוש הכולל.

לעיתים האתר שלנו מכיל מידע בנוגע להגרלות, תחרויות או מבצעים אחרים ש-Hill's מציעים או מציעים במשותף עם עסק אחר באינטרנט, ויתכן שנאפשר לך להיכנס באופן אלקטרוני במקרים מסוימים. אם זה מתרחש, Hill's ו/או הנציגים המורשים שלנו ישתמשו במידע שאתה מספק על מנת לנהל את המבצע (למשל, על מנת ליצור איתך קשר במקרה שזכית) ובהסכמתך, להציע לך מוצרים ושירותים של Hill's ושל נותני החסות המשתתפים איתנו במבצע. בנוסף, יתכן שנאסוף גם מידע דמוגרפי ומידע נוסף לצורכי מחקר שוק, פרסום וקידום.

כחלק מהשירותים המוצעים לך באתר שלנו, המידע שאתה מספק לנו יכול להיות מועבר למדינות מחוץ לאזור הכלכלי האירופי ("EEA"). למשל, זה יכול להתרחש אם אחד השרתים שלנו ממוקם מעת לעת במדינה מחוץ ל-EEA או אם אחד מספקי השירות שלנו ממוקם במדינה מחוץ ל-EEA. בנוסף, אנחנו חולקים מידע בין קבוצת החברות שלנו, שנמצאת במדינות ברחבי העולם, כולל Hill's Pet Nutrition Inc. מארצות הברית. יתכן שלמדינות אלו אין חוקים להגנת המידע כמו ב-EEA.

המפקח על המידע האישי הוא Hill's Pet Nutrition Manufacturing, s.r.o. עם הכתובת הרשומה שלהם בפראג 4, Na Pankráci 1724/129, מיקוד 140 00, צ'כיה.

 

מדיניות קבצי הקוקיס של Hill's מזון לבעלי חיים - אירופה

 

אנחנו משתמשים בקבצי קוקיס, וטכנולוגיה דומה, באתר שלנו. הודעה זו מספקת לך מידע על הדרך בה אנחנו משתמשים בקבצי קוקיס וכיצד אתה יכול לשלוט בהם.

בשימוש באתר זה (וכל אתר שמתופעל על ידינו ועל ידי השלוחות שלנו) אתה מסכים לשימוש בקבצי קוקיס (וטכנולוגיה דומה) בהתאם להודעה זו. בפרט, אתה מסכים לשימוש בקבצי קוקיס אנליטיים, פרסומיים ופונקציונליים למטרות המתוארות בהמשך.

אם אתה לא מסכים לשימוש בקבצי הקוקיס הללו, אנא ראה את המקטע בהמשך שנקרא 'כיצד לשלוח או למחוק קבצי קוקיס' להנחיות נוספות.

 

מה זה קובץ קוקי?

 

קבצי קוקיס הם קבצים קטנים של אותיות ומספרים שמורדים למחשב שלך או למכשיר הפלאפון כאשר אתה מבקר באתר. קבצי קוקיס נשלחים בחזרה לאתר ממנו נשלחו בכל ביקור נוסף, או לאתר אחר שמזהה את אותו קובץ קוקי. קבצי קוקיס הם שימושיים מפני שהם מאפשרים לאתר לזהות מכשיר של משתמש.

קבצי קוקיס עושים הרבה פעולות שונות, כמו לאפשר לך לנווט בין דפים בצורה יעילה, לזכור את ההעדפות שלך, ובאופן כללי לשפר את חווית המשתמש שלך. הם יכולים גם לסייע לוודא שהמודעות שאתה רואה באינטרנט הן יותר רלוונטיות לך ולתחומי העניין שלך.
אנחנו משתמשים בשתי קטגוריות רחבות של קבצי קוקיס:

  • קבצי קוקיס של גורם צד א', נמסרים ישירות על ידינו למחשב שלך.
  • קבצי קוקיס של גורם צד ג', נמסרים על ידי גורם חיצוני בשמנו. אנחנו משתמשים בקבצי קוקיס של גורם צד ג' על מנת לסייע לנו לבצע אנליזה לאתרים שלנו ולשימוש בהם, ועל מנת לאפשר פרסום מותאם (כפי שמתואר בהמשך).

כיצד אנחנו משתמשים בקבצי קוקיס?

 

הטבלה בהמשך מסכמת את הדרכים בהן אנחנו וגורמים חיצוניים משתמשים בקבצי קוקיס באתרים שלנו. שימושים אלה כוללים שימוש בקבצי קוקיס על מנת:

  • להבין מהו מספר המבקרים הכולל באתרים שלנו באופן מתמשך והסוגים של דפדפני האינטרנט (למשל, פיירפוקס, ספארי או אינטרנט אקספלורר) ומערכות ההפעלה (למשל ווינדוז או מקינטוש) בהם המבקרים שלנו משתמשים;
  • לפקח על הביצועים של האתרים שלנו, כולל כיצד מבקרים מנווטים באתרים שלנו, ולשפר את האתרים שלנו;
  • להתאים אישית ולשפר את החוויה שלך באתר;
  • ולאפשר פרסום מותאם אישית של Hill's ושל גורמים חיצוניים באתרים שלנו ומחוצה להם.

באילו קבצי קוקיס אנחנו משתמשים?

ניתן לחלק את קבצי קוקיס שבהם אנו משתמשים באתר לחת מארבע קטגוריות, שהן 'קבצי קוקיס חיוניים לאתר', 'קבצי קוקיס פונקציונליים', 'קבצי קוקיס אנליטיים' ו'קבצי קוקיס פרסומיים'. הטבלה שלהלן מספקת לך מידע נוסף בנוגע לכל קטגוריה, ולמטרות של קבצי הקוקיס שלנו:

 

סוג קובץ הקוקי:

מה זה עושה

מקור וכיצד לחסום

קבצי קוקיס חיוניים לאתר

קבצי הקוקיס הללו חיוניים על מנת לאפשר לך לשוטט באתרים שלנו ולהשתמש במאפיינים שלהם. קבצי הקוקיס הללו לא אוספים עלייך מידע שעשוי לשמש לצורכי שיווק או לזכור איפה היית באינטרנט. קבצי הקוקיס הללו הם לרוב ספציפיים לכניסה, ונעלמים לאחר שהביקור שלך באתר (כניסה) מסתיים. לא ניתן להשבית את הקטגוריה הזו של קבצי קוקיס.

Hill's 
(קבצי קוקיס של גורם צד א')

קבצי קוקיס פונקציונליים

קבצי קוקיס אלה מאפשרים לאתרים שלנו לזכור את הבחירות שאתה עושה (כמו שם המשתמש שלך, שפה או האזור בו אתה נמצא) ומספקים מאפיינים מוגברים ואישיים יותר. ניתן להפוך את המידע שקבצי הקוקיס הללו אוספים לאנונימי והם לא יכולים לעקוב אחר פעילות הדפדפן שלך באתרים אחרים. לא ניתן להשבית את הקטגוריה הזו של קבצי קוקיס.

Hill's 
(קבצי קוקיס של גורם צד א')

קבצי קוקיס פונקציונליים ופרסומיים

קבצי קוקיס אלה משמשים על מנת להעביר חלק מהתוכן שלנו באתרים באמצעות YouTube. יתכן שהנתונים שנאספים על ידי Google ישמשו את Google ושותפיה למטרות אחרות, כולל פרסום מותאם אישית באתרים שלנו ומחוצה להם.

YouTube (opt-out)

קבצי קוקיס אנליטיים

קבצי קוקיס אלה, כולל קוקיס מטמון, מוגדרים ע"י Google Analytics, Omniture, ו-Fabric and Quancast ומשמשים על מנת לאסוף מידע בנוגע למבקרים באתרים שלנו, כולל מספר המבקרים, האתרים שהפנו אותם לאתרים שלנו והדפים שבהם הם ביקרו באתרים שלנו. אנו משתמשים במידע זה על מנת ליצור דוחות ועל מנת לשפר את האתרים שלנו, למשל, בכך שנדע אם משתמשים מוצאים שגיאות ובכך שנבטיח שמשתמשים ימצאו את מה שהם מחפשים בקלות. לרוב, קבצי הקוקיס האלה נשארים במחשב שלך עד שאתה מוחק אותם.

Omniture (opt-out
Google Analytics (opt-out)

Fabric (opt-out)

Quantcast (opt-out)

קבצי קוקיס פרסומיים

קבצי קוקיס אלה משמשים על מנת לאסוף מיגע בנוגע לאתרים ולדפים הנפרדים בהם משתמשים מבקרים בתוך האתרים שלנו ומחוצה להם (מה שיכול ללמד, למשל, על תחומי העניין שלך ועל תכונות נוספות). לרוב הם משמשים על מנת להציג פרסומות והתקשרויות שיווקיות אחרות שיותר רלוונטיות לך ולתחומי העניין שלך. הם משמשים גם על מנת להגביל את מספר הפעמים שאתה רואה פרסומת, ובנוסף, על מנת למדוד את היעילות של מסע הפרסום. לרוב הם מועלים על ידי רשתות שיווק לאחר אישור שלנו. הם נשארים במחשב שלך אלא אם אתה מוחק אותן והם זוכרים שביקרת באתר. הם יכולים גם להראות אם ביקרת באתר שלנו דרך קישור פרסומי.

מידע זה משותף עם ארגונים אחרים כמו מפרסמים והקבלנים שלנו, שיכולים להשתמש בזה עם מידע בנוגע לדרך בה אתה משתמש באתרים אחרים, כולל על מנת לזהות תחומי עניין והתנהגויות משותפות בקבוצות משתמשים שמבקרים באתרים שלנו (ובאתרים אחרים).

AddThis (opt-out
AppNexus (opt-out
Doubleclick (opt-out
Facebook (opt-out)
Media6Degrees (opt-out
Mediamind (opt-out
Twitter 
Yahoo (opt-out)

Fabric (opt-out)

 

טכנולוגיות דומות אחרות

 

כמו באתרים רבים אחרים, אנחנו משתמשים בטכנולוגיה דומה לקבצי קוקיס, כולל אובייקטים שמשותפים באופן מקומי (לעיתים נקראים 'קוקיס פלאש'), סניפינג בהיסטוריית הדפדפן, זיהוי טביעת אצבע של הדפדפן ותגיות פיקסל (לעתים נקראים 'משואות רשת'). זה נותן לנו ולספקים שלנו מידע בנוגע לשימוש של מבקרים באתר ובתוכן שלו, ומאפשר לנו לזהות אם המחשב או המכשיר שלך ביקר באתרים שלנו או באתרים אחרים בעבר.

 

השרתים שלנו אוספים את כתובת ה-IP שלך באופן אוטומטי כשאתה נכנס לאתר שלנו, ויתכן שנקשר אותה לשם הדומיין שלך או של ספק האינטרנט שלך. יתכן שנקלוט "נתוני רצף הקלקות" מסוימים שקשורים לשימוש שלך באתר שלנו. נתוני רצף הקלקות כוללים, למשל, מידע בנוגע למחשב או למכשיר שלך, דפדפן אינטרנט ומערכת הפעלה וההגדרות שלהם, הדף המפנה שעביר אותך לאתרים שלנו, הדפים והתוכן שבהם אתה צופה או עליהם אתה לוחץ במהלך הביקור שלך ומתי ולמשך כמה זמן אתה עושה זאת, פריטים שאתה מוריד, האתר הבא בו אתה מבקר לאחר שאתה עוזב את האתר שלנו, וכל מונח שחיפשת שאתר שלנו או באתר מפנה.

 

כיצד לנהל או למחוק קבצי קוקיס

 

יש לך זכות לבחור אם אתה מקבל או לא מקבל קבצי קוקיס, והסברנו לך כיצד אתה יכול לממש את הזכות הזו בהמשך. עם זאת, אנא שים לה שאם אתה בוחר לא להסכים לקבצי קוקיס, יתכן שלא תוכל להשתמש בכל הפונקציות של האתר שלנו וכל התקשרות שתקבל ממנו תהיה פחות רלוונטית עבורך מכפי שהייתה יכולה להיות. חשוב גם להבין שאם אתה בוחר לנהל את העדפות קבצי הקוקיס שלך, הכלי שלנו לניהול קבצי קוקיס יכניס קוקי למכשיר שלך על מנת לכבד את הבחירות שלך. אם אתה מוחק או מסיר קבצי קוקיס מהמכשיר שלך, אתה תסיר גם את עוגיית ההעדפה הזו ותצטרך לסמן מחדש את הבחירות שלך.

 

אתה יכול לחסום קבצי קוקיס באמצעות קישורי opt-out שמופיעים בטבלה שלעיל, או בכך שתשנה את הגדרות הדפדפן שלך כך שקבצי קוקיס מהאתר שלנו לא יוכלו לגשת למחשב או לפלאפון שלך. על מנת לבצע זאת, עקוב אחר ההנחיות המופיעות בדפדפן שלך (לרוב תחת לשוניות "עזרה", "כלים" או "עריכה"). השבתה של קוקי או של קטגוריה של קוקיס לא מוחקת את קבצי הקוקיס מהדפדפן שלך, תצטרך לעשות זאת בעצמך דרך הדפדפן שלך.

 

למידע נוסף בנוגע לקבצי קוקיס, כולל כיצד ניתן לראות קוקיס שהוגדרו במכשיר שלך וכיצד לנהל ולמחוק אותן, בקר ב-www.allaboutcookies.org.

 

קבצי קוקיס שהוגדרו בעבר

 

אם השבתת קובץ קוקי אחד או יותר, אנחנו עדיין יכולים להשתמש במידע שנאסף מקוקיס לפני שהגדרות ההשבתה שלך הופעלו. עם זאת, נפסיק להשתמש בקוקיס המושבתות על מנת לאסוף מידע נוסף.

 

תהנה מהאתר!

 

© 2018©2015 Hill's Pet Nutrition, Inc. כל הזכויות שמורות.