אודותינו

 • מי אנחנו

  החברה קיבלה את השראתה מכלב נחייה

  ™Hill's Pet Nutrition שומרים על מסורת של אכפתיות שהתחילה ב-1939 עם וטרינר אחד יוצא דופן. מגוון מוצרי המזון שלנו לבעלי חיים מסוג ™Prescription Diet™, Science Diet ו-™Ideal Balance מציעים את התזונה האיכותית ביותר עבור בעלי חיים. אנחנו מייצרים שינוי באיכות החיים, עבור אנשים ועבור חיות המחמד שלהם בכל העולם.

  ייצור מגוון מוצרי המזון של ™Hill's לבעלי חיים החל ב-1939. דר מארק ל. מוריס סניור האמין שיש מצבים בריאותיים בחיות מחמד שניתן לטפל בהם על ידי תזונה מוקפדת. הרעיונות שלו היו בעלי חזון ברפואה הווטרינרית, ובמהרה נתגלתה לו הזדמנות להוכיח את התאוריה שלו.

  איש עיוור צעיר בשם מוריס פרנק שאל את דר מוריס אם יש משהו שניתן לעשות על מנת להציל את כלב הנחייה שלו, באדי, שסבל מבעיות בכליה. התוצאה של מאמציו של דר מוריס הייתה פורמולה של מזון שנהפכה למוצר הראשון בקו המזון הקליני לבעלי חיים של HIll's מסוג ™Prescription Diet, והמזון הראשון לבעלי חיים בעולם שתוכנן עבור בעיות בכליות. זמן קצר לאחר מכן, הוקמה ™Hill's Pet Nutrition והתחום של תזונה קלינית התעורר לחיים. המזון הקליני הראשון לכלבים נהפך ל-™Prescription Diet™k/d של ™Hill's שעדיין נמכר כיום.

  פילוסופיה

  אנחנו מאמינים שכל בעלי החיים - החל בחיית המחמד שלכם ועד לחיות המלוות אותנו במרכז המחקר - צריכות לקבל אהבה וטיפול במהלך חייהם.

  משימה

  לעזור להעשיר ולהאריך את מערכת היחסים המיוחדת בין אנשים וחיות המחמד שלהם.

  חזון

  להפוך את התזונה לאבן פינה ברפואה וטרינרית.

  המחויבות של ™Hill's לרווחת בעלי החיים

  אנחנו מאמינים שטיפול איכותי בחיות מחמד כולל תזונה מיטבית, טיפול וטרינרי, פעילות גופנית יומיומית וסביבה מעשירה עם הרבה אהבה. כל בעלי החיים ב-™Hill's Pet Nutrition נמצאים בסביבה כזאת. אנחנו משתמשים רק בשיטות רחומות ולא פולשניות הדרושות לפיתוח טכנולוגיה תזונתית כך שכלבים וחתולים ברחבי העולם יחיו חיים ארוכים ובריאים. פריצות הדרך שלנו בתזונה לבעלי חיים הן ייחודיות בתעשיית המזון לבעלי חיים ובנינו את העסק שלנו ואת המוניטין שלנו על עמידה קבועה בסטנדרטיים האתיים הגבוהים ביותר. להמשך קריאה

  מחקר תזונתי וחדשנות

  ™Hill's מעסיקים כיום יותר מ-150 וטרינרים, תזונאים בעלי Ph.D ומדעני מזון שפועלים כל יום ברחבי העולם על מנת ליצור מוצרים חדשים ולשפר את אלה הקיימים על מנת לעזור לחיית המחמד שלך לחיות חיים ארוכים ובריאים. המדענים של ™Hill's כותבים יותר מ-50 עבודות מחקר ופרקים בספרי לימוד בכל שנה ומלמדים בבתי הספר המובילים לרפואה וטרינרית ברחבי העולם, כך שאנחנו יכולים להשקיע את הידע והניסיון שלנו בכל מזון לבעלי חיים שאנו יוצרים.

  המזון שלנו עבור כלבים וחתולים פותח תוך שמירה על מאזן אופטימלי של מרכיבים תזונתיים וטעם נהדר. אנחנו יודעים שהתזונה הטובה ביותר לחיית המחמד שלך לא רק עונה על הצרכים התזונתיים שלה, אלא גם נמנעת מחומרי תזונה עודפים, כמו שומן ומלח, שעלולים להזיק לאורך זמן.

  ההשקעה של ™Hill's בטווח הארוך בלמידה, בטכנולוגיה ובאנשי מדע מוכשרים, עזרה לנו לפתח מוצרים חדשניים מובילים בתעשייה, כולל את המגוון הרחב ביותר של מוצרי מזון קליני לחיות מחמד חולות, חיות בסיכון וחיות בריאות. רווחת חיות המחמד היא התמורה שלנו.

  המרכז של ™Hill's Pet Nutrition בטופיקה, קנזס, הוא מרכז מתקדם שמייצג את המחויבות שלנו לשיפור הבריאות של חתולים וכלבים. בנוסף לצוות וטרינרים ומומחים בעלי הסמכה בתזונה ורפואה פנימית, יש לנו גם צוות של בעלי חיים. חברי הצוות הפרוותיים שלנו מעמידים את המוצרים שלנו במבחן ומבטיחים שחבריהם בעלי החיים יקבלו את המזון המזין והטעים ביותר האפשרי. בתמורה, אנחנו נותנים להם כל מה שבעל חיים יכול לבקש, כולל אזורי מגורים נקיים ונעימים, אזורי התעמלות, מסלול ריצה והרבה חברים, אנושיים וחייתיים. לכל אחת מחיות המרכז שלנו יש איש צוות המסור לה, עמו היא מפתחת קשר ואמון הדדי ממש, כמוך וכמו חיית המחמד שלך. למד עוד על המחויבות שלנו לרווחת בעלי החיים.

  כתוצאה מכך, המוצרים שלנו זוכים לאמון של מיליוני בעלי חיות מחמד מאז 1948, וכיום, וטרינרים ממליצים ומאכילים את חיות המחמד שלהם במוצרים של ™Hill's יותר מבכל מותג אחר של מזון לבעלי חיים.

  רעיונות לחידושים ומוצרים — שלחו רעיונות לפטנטים או למוצרים חדשים

 • מורשת של אכפתיות

  החיפוש אחר תגלית שמגדירה אותנו

  ב-1928 ד"ר מארק ל. מוריס סניור ייסד את בית החולים לחיות רריטן באדיסון, ניו-ג'רזי. באותו זמן, היו רק שני בתי חולים יעודיים לחיות בית בארצות הברית. ד"ר מוריס האמין שניהול תזונתי יכול להשפיע לטובה על הבריאות של חברינו בעלי החיים. הוא פיתח את נוסחת ™Prescription Diet הראשונה לבעליי חיים, מתוך ניסיון לעזור לאחד מכלבי הנחייה הראשונים בארה"ב שסבל ממחלת כליות. עכשיו, עשורים לאחר מכן,™Hill's Pet Nutrition פועלים על מנת לספק לחיות מחמד חיים ארוכים ובריאים יותר. קראו את הסיפור המלא של ™Hill's Pet Nutrition.

  הסיפור של ™Hill's Pet Nutrition

  ב-1928 ד"ר מארק ל. מוריס סניור ייסד את בית החולים לחיות רריטן באדיסון, ניו-ג'רזי. באותו זמן, זה היה אחד משני בתי חולים המיועדים עבור חיות בית בארצות הברית. ב-1939, ד"ר מוריס האמין שניהול תזונתי יכול להשפיע לטובה על הבריאות של חברינו בעלי החיים.

  בסוף שנות ה-30, מוריס פרנק, איש עיוור צעיר, סייר עם כלב הנחייה שלו 'באדי' וקידם את הכלבים של ™Seeing Eye. אבל באדי, רועה גרמני, סבל מכשל כלייתי ואדון פרנק ביקש את עזרתו של ד"ר מוריס. ד"ר מוריס האמין שהמחלה היא כתוצאה מתזונה לקויה, והחל בפיתוח נוסחת מזון חדשה על מנת לסייע לבאדי. הפיתוח בוצע בעזרת אשתו, לואיס מוריס, במטבח ביתם. לואיס ושלוש נשים נוספות המשיכו לייצר את המזון Raritan Ration B במרתף בית המשפחה של מוריס, ואחסנו אותו בצנצנות זכוכית. מזון זה היה אב הטיפוס של Hill’s™ Prescription Diet™ k/d™ Canine והוא פותח עבור כלבים עם כשל כלייתי ואי ספיקת כליות.

  בשנים שלאחר מכן, השותפות בין ד"ר מוריס וחברת האריזה ™Hill's התפתחה ל-™Hill's Pet Nutrition, והמשיכה לגדול ולהוסיף נוסחאות של מזון קליני לבעלי חיים לקו המוצרים של ™Prescription Diet. ד"ר מוריס הקים מעבדת מחקר בטופיקה ב-1951, כאשר היו ארבעה סוגים של מזון לבעלי חיים מסוג ™Prescription Diet.

  הבן של ד"ר מוריס, ד"ר מארק מוריס ג'וניור, עזר להמשיך לפתח את ™Hill's Pet Nutrition בעשורים שלאחר מכן. ד"ר מוריס ג'וניור שם לב שישנה דרישה למזון עקבי לבעלי חיים ברמה גבוהה לצורך שימוש במחקר. בעקבות כך, הוא פיתח מוצרי מזון לבעלי חיים בריאים. ב-1968, מגוון מוצרי המזון נעשו זמינים גם עבור וטרינרים בתור המותג ™Science Diet של ™Hill's. המותג המשיך להתרחב, וכיום כולל יותר מ-50 סוגי מזון לבעלי חיים בהתאמה לשלבים חיים שונים ולצרכים המיוחדים של בעלי חיים בריאים.

  ב-1976, חברת Colgate-Palmolive רכשה את ™Hill's Pet Nutrition. כיום, מוצרי המזון של ™Hill's לבעלי חיים זמינים ב-86 מדינות ברחבי העולם. המכירות של החברה הגיעו לביליון דולר ב-1999, וממשיכות לעלות בכל שנה. וטרינרים ברחבי העולם ממליצים ומאכילים את חיות המחמד שלהם במוצרים של ™Hill's יותר מכל מותג אחר של מזון לבעלי חיים. כיום, קו המוצרים של ™Hill's כולל יותר מ-60 מוצרי מזון של מותג ™Prescription Diet ויותר מ-50 מוצרי מזון של מותג ™Science Diet.

  במרכז של ™Hill's Pet Nutrition בטופיקה, קנזס, צוות של וטרינרים ומומחים בתזונה וטרינרית וברפואה פנימית עובדים בשיתוף צוות בעלי החיים, על מנת לפתח מזון טעים ומזין לבעלי חיים. לכל בעל חיים יש אזור מגורים נקי ונעים, אזורי פעילות גופנית, מסלולי ריצה וחברים הן אנושיים והן חייתיים. המתקנים ברמה העולמית כוללים גם בית חולים וטרינרי עם ציוד מלא שמורשה על ידי האיגוד האמריקאי לבתי חולים וטרינריים (AAHA). זה אומר שבית החולים עומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר של בתי חולים וטרינריים לחיות בית.

  עם ההתקדמות למאה ה-21, המחויבות שלנו להעשיר ולהאריך את מערכת היחסים בין אנשים לבין חיות המחמד שלהם נמשכת. אנחנו מרחיבים את אספקת מגוון המוצרים שלנו לכל העולם, ומרחיבים את המתקנים החדשניים שלנו ואת התכניות החדשות המתפתחות שלנו על מנת לשמור על בעלי החיים שלכם בריאים ומרוצים.

  אנו מפרסמים את תוצאות המחקרים על מנת לקדם את הידע בתחום הטיפול התזונתי ועל מנת למנוע חזרתיות מיותרת על מחקרים שכוללים כלבים וחתולים.

  ™Hill's משתמשים רק בנתונים ממחקרים של בעלי חיים שמופיעים בציבור, בין אם פורסמו בעבר או שהתבצעו תחת המדיניות הגלובלית לרווחת בעלי חיים.

  ציר הזמן של ™Hill's Pet Nutrition

  הסתכלו על ™Hill's לאורך השנים!

  1939

  מוריס פרנק פוגש את ד"ר מוריס סניור במהלך ארוחת צהריים וביקש ממנו לסייע בבדיקת כלב הנחייה שלו, באדי. ד"ר מוריס איבחן כשל כלייתי בבדיקתו. הוא האמין שניתן לעזור לבאדי באמצעות מזון שהוא פיתח, ושולח את אדון פרנק הביתה עם Raritan Ration B. מזון זה היה אב הטיפוס של ™Prescription Diet™ k/d לכלבים ופותח על מנת לסייע לכלבים עם כשל כלייתי או אי ספיקת כליות. ד"ר מוריס אורז את Raritan Ration B בצנצנות זכוכית.

   

  1948

  ד"ר מארק מוריס עובד עם ברטון היל, מחברת האריזה ™Hill's, על מנת לארוז בקופסאות שימורים את ™k/d לכלבים שהיה מוכר עד אז בשם Raritan Ration B ואת ™p/d לכלבים, שהיה מוכר בתור Raritan Ration C. ד"ר מוריס מקים קרן צדקה עבור חיות קטנות שבהמשך תהפוך לקרן מוריס לבעלי חיים - קרן בה בעלי חיים הם #1 והרווחה והבריאות שלהם הן המטרה הבלעדית.

   

  1949

  ™Prescription Diet™ i/d פותח עבור הפרעות במערכת העיכול בכלבים. ™Prescription Diet™ r/d פותח עבור השמנת יתר בכלבים.

   

  1958

  חברת האריזה ™Hill's הקימה מפעלים בקנזס, דרום קרולינה, דרום דקוטה, אוהיו, ארקנסו, מסצ'וסטס וושינגטון.

   

  1960

  ד"ר מוריס סניור ממונה לנשיא האיגוד האמריקאי לרפואה וטרינרית (AVMA).

   

  1962

  ברטון היל נפטר; ריצ'רד ל. דיוויס מחליף אותו בתור הנשיא של ™Hill's Pet Nutrition.

   

  1964

  ™Prescription Diet™ h/d פותח עבור בעלי חיים עם אי ספיקת לב ומחלות לב.

   

  1965

  ™Prescription Diet™ d/d פותח עבור בעלי חיים עם בעיות בעור בעקבות אלרגיות למזון.

   

  1966

  ריצ'רד ל. דיוויס נפטר; דון פ. הוג מחליף אותו התור הנשיא של ™Hill's Pet Nutrition.

   

  1968

  Riviana Foods רוכשים את ™Hill's Pet Nutrition ואת הפורמולות שלהם, חותמים על חוזה עם שותפים של מארק מוריס על מנת לפתח פורמולות חדשות למזון לבעלי חיים.

   

  1968

  ד"ר מארק מוריס ג'וניור יוצר את קו ™Science Diet של מזון לבעלי חיים עבור בעלי חיים בריאים. הסוג הראשון של המזון לבעלי חיים מסוג ™Science Diet, עבור כלבים בוגרים, יוצא לשוק.

   

  1971

  ™Prescription Diet™ c/d פותח עבור חתולים עם מחלות בדרכי השתן התחתונות.

   

  1976

  חברת Colgate-Palmolive רוכשת את Riviana Foods.

   

  1977

  ™Prescription Diet™ u/d פותח עבור אבנים בדרכי השתן בכלבים מסוג קלציום אוקסלט, אורט וציסטאין.

   

  1979

  פורמולה של ™Science Diet לכלבים מבוגרים פותחה.

   

  1981

  בוב ווילר ממונה לנשיא של ™Hill's Pet Nutrition. פורמולה של ™Prescription Diet™ s/d פותחה עבור מחלות בדרכי השתן בכלבים לסיוע בפירוק של אבני סטרוביט.

   

  1983

  פרסום ראשון של ספר הלימוד של תזונה קלינית של חיות קטנות, נכתב בשיתוף עם ד"ר מוריס ג'וניור, שייהפך בהמשך למאגר המידע החשוב ביותר בתחום התזונה של כלבים וחתולים וישמש פקולטות לווטרינריה ברחבי העולם.

   

  1987

  ™Prescription Diet™ w/d פותח עבור בעלי חיים שזקוקים לשמירה על המשקל, עבור מחלות המגיבות לסיבים תזונתיים ועבור הפרעות עיכול.

   

  1992

  ™Prescription Diet™ a/d פותח לצורך סיוע בהאכלה והתאוששות.

   

  1993

  ד"ר מוריס סניור נפטר בגיל 92.

   

  1994

  ™Prescription Diet™ t/d פותח עבור תמיכה בבריאות חלל הפה.

   

  1996

  פותחה פורמולה של ™Science Diet עבור גורי כלבים מגזע גדול.

   

  1998

  ™Prescription Diet™ n/d פותחה בתור המזון הקליני היחיד לבעלי חיים שהוכח קלינית כמגדיל את זמן השרידות של כלבים שעוברים טיפול נגד סרטן ומשפר את איכות חייהם.

   

  1999

  ™Hill's Pet Nutrition מוגדרת כחברה בשווי מיליארד דולר. מפותחת פורמולה של ™Science Diet למניעת כדורי שיער בחתולים.

   

  2000

  ™Prescription Diet™ z/d פותח עבור בעלי חיים עם אלרגיות למזון. פורמולות של ™Science Diet לעור רגיש וקיבה רגישה מפותחות.

   

  2000

  ™Prescription Diet™ b/d פותח עם תערובת ייחודית של נוגדי חמצון על מנת לעזור להלחם בהזדקנות המוח ולשפר את יכולת הלמידה בכלבים מבוגרים.

   

  2002

  הוקמה השותפות של ™Science Diet™ Hill's בתזונה למקלטי חיות מחמד.

   

  2003

  ™Prescription Diet™ m/d פותח עבור חתולים הזקוקים להפחתת משקל ו/או חולי סכרת. ™Science Diet מסוג ™Advanced Protection משווקת כקו חדשני של מזון לבעלי חיים עם הרמות הגבוהות ביותר של נוגדי חמצון מכל מזון אחר לבעלי חיים שקיים בשוק.

   

  2005

  ™Prescription Diet™ j/d פותח עבור כלבים עם קשיי ניידות. ™Science Diet לחתולי בית משווקת.

   

  2007

  ד"ר מארק מוריס ג'וניור נפטר. ™Prescription Diet™ c/d Multicare לחתולים, פותחה עבור חתולים הסובלים ממחלת דרכי השתן התחתונות.

  ד"ר מארק מוריס סניור

  Dr. Mark Morris Sr.

  ד"ר מוריס, שנולד ב-1901, היה המייסד של ™Hill's Pet Nutrition. בתור איש חזון בתחום התזונה הקלינית, הוא האמין שניתן להשתמש בתזונה על מנת לסייע לבעלי חיים עם מחלות מסוימות. בזמן שבו רוב עבודת הווטרינרים התמקדה בחיות משק, הוא טיפל בחיות מחמד, ופתח את בית החולים לבעלי חיים רריטן באדיסון, ניו-ג'רזי ב-1928 כאשר היה בית החולים השני לחיות קטנות בארצות הברית.

  Dr. Mark Morris Sr. with dog in the lab

  רעיונותיו של ד"ר מוריס לגבי ניהול מצבי מחלה בחיות מחמד היו חדשניים. הוא עבד בשיתוף עם ד"ר ג'ים אליסון במחלקת הביוכימיה באוניברסיטת ראטגרס, על מנת לפתח טכניקות לאבחון מחלות בחיות קטנות. רעיונותיו לא תמיד התקבלו בעין יפה, אבל ד"ר מוריס ביסס עצמו במהרה בתור מומחה בתחום המזון לבעלי חיים.לאחר שהצטרף לחברת האריזה Hill בטופיקה, קנזס, לטובת אריזת פורמולת המזון שלו לבעלי חיים בקופסאות שימורים, ד"ר מוריס הקים קרן צדקה למען חיות קטנות. קרן מוריס לבעלי חיים ממשיכה לספק מימון למחקר עבור חיות קטנות , מחקר עבור חיות בר ומימון למלגות עבור סטודנטים לווטרינריה. כיום זהו הארגון הגדול ביותר בעולם למחקר רפואי של חיות מחמד וחיות בר שאינו למטרות רווח, עם מימון שמגיע ל-50 מיליון דולר מאז הקמתו ב-1948.
  Science Diet bags

  לאורך חייו, ד""ר מוריס היה פעיל בזירת רפואת חיות קטנות. הוא היה הנשיא הראשון של האיגוד האמריקאי לבתי חולים וטרינריים (AAHA) והנשיא של האיגוד האמריקאי לרפואה וטרינרית (AVMA). בנוסף, הוא הוביל ועדה להגדרת תקנים תזונתיים עבור מזון לבעלי חיים, ומאמצים אלה היוו בהמשך את הבסיס עליו נשען כיום איגוד הפקידים האמריקאים לפיקוח על תזונה (AAFCO).  ד"ר מוריס נפטר ב-1993, בגיל 92.

   

  ד"ר מארק מוריס ג'וניור

  Dr. Mark Morris Jr.

  ד"ר מארק מוריס ג'וניור, בנו של מייסד ™Hill's Pet Nutrition ד"ר מארק מוריס סניור, ממשיך את המורשת שאביו התחיל בתחום של תזונת בעלי חיים.

  לאחר שהתחנך בבית בו אמו בישלה את מזון הכלבים שאביו תכנן ™Prescription Diet, מארק מוריס ג'וניור החליט להמשיך את עבודת חייו של אביו בתחום של פיתוח תזונת בעלי חיים. ד"ר מוריס ג'וניור שם לב שישנה דרישה למזון עקבי לבעלי חיים ברמה גבוהה לצורך שימוש במחקר. באותו זמן, לא היה פיקוח הדוק על מזון לבעלי חיים, כך שמדענים חוקרים התקשו לשמור על יושרה בעבודתם.


  Science Diet canned formula

  בעקבות כך, ד"ר מוריס ג'וניור פיתח נוסחה למזון לבעלי חיים בריאים. ב-1968, קו המזון נעשה זמין עבור וטרינרים ומומחים לבעלי חיים בתור המותג ™Science Diet של ™Hill's. המגוון המשיך להתרחב, וכיום כולל יותר מ-50 סוגי מזון לבעלי חיים מסוג ™Science Diet ויותר מ-60 סוגי מזון לבעלי חיים מסוג™Prescription Diet לשלבי החיים השונים ולמענה על צרכים מיוחדים בבעלי חיים בריאים.


  Small Animal Clinic Nutrition books

  ד"ר מוריס ג'וניור נחשב לאבי תחום התזונה הבריאותית עבור חיות בית. בנוסף פעל ותרם לביסוס תקנים בתחום הזנה של חיות בגני חיות. הוא היה חבר מייסד של הקולג' האמריקאי לתזונה וטרינרית (ACVN) וכתב מספר פרסומים בנוגע לניהול תזונתי של מחלות, הרצה ברחבי העולם בפני וטרינרים, סטודנטים לווטרינריה ובעלים של חיות מחמד. ד"ר מוריס ג'וניור השתתף בכתיבת "תזונה קלינית של חיות קטנות", ספר הלימוד הנפוץ ביותר בשימוש בלימודי תזונת חיות קטנות ברחבי העולם.

   

  ד"ר מוריס ג'וניור נפטר ב-14 בינו' 2007, בגיל 72.

   

 • רווחת בעלי חיים

  המחויבות של ™Hill's לרווחת בעלי החיים

  אנחנו מאמינים שטיפול איכותי בחיות מחמד כולל תזונה מיטבית, טיפול וטרינרי, פעילות גופנית יומיומית וסביבה מעשירה עם הרבה אהבה. כל בעלי החיים ב-™Hill's Pet Nutrition נמצאים בסביבה כזאת. אנחנו משתמשים רק בשיטות רחומות ולא פולשניות הדרושות לפיתוח טכנולוגיה תזונתית כך שכלבים וחתולים ברחבי העולם יחיו חיים ארוכים ובריאים. פריצות הדרך שלנו בתזונה לבעלי חיים הן ייחודיות בתעשיית המזון לבעלי חיים ובנינו את העסק שלנו ואת המוניטין שלנו על עמידה קבועה בסטנדרטיים האתיים הגבוהים ביותר.

  כל יום אנחנו מוכיחים שטכנולוגיה מדעית איכותית וטיפול אוהב בבעלי חיים הולכים יד ביד על מנת לשפר את הבריאות של בעלי החיים. לכן Hill's תומכים ומיישמים טיפול אחראי ואכפתי של בני האדם בכלבים וחתולים. כל המחקרים שמתבצעים או נתמכים על ידי ™Hill's - בין אם במרכז של ™Hill's Pet Nutrition או בחוץ בבתי הלקוחות, בתי ספר וטרינריים או במקום אחר - חייבים לעמוד במדיניות הקפדנית של Hill's שמופיעה להלן על מנת להבטיח טיפול מיטבי בבעלי חיים:

  • ™Hill's לא משתתפים במחקרים שמסכנים את בריאותם של כלבים וחתולים. כל המחקרים שנתמכים על ידי ™Hill's מתוכננים כך שישמרו וישפרו את בריאות בעלי החיים. לא יתבצע אף מחקר על כלבים או חתולים שדורש הרדמה.
  • כאשר אנו לומדים כיצד מרכיב מזון נספג, מופץ, מאוחסן, משמש ומופרש בגוף של כלב או חתול, אנחנו משתמשים רק בשיטות מחקר שהן המקבילה הווטרינרית למחקרים תזונתיים או קליניים בבני אדם.™Hill's לא תומכים או מבצעים מחקרים שגורמים לכאב או פוגעים בכלבים או בחתולים. זה מתבסס על האמונה שמה שכואב לבני אדם כואב גם לכלבים וחתולים.
  • אנו מבצעים מחקרים רק אם יש לנו הוכחות משכנעות שאנחנו יכולים לשפר את הבריאות והרווחה של בעלי החיים. מחקרים אלה מובילים לעתים קרובות לממצאים תזונתיים פורצי דרך, ומשפרים את חייהם של מיליוני כלבים וחתולים.
  • אנחנו תמיד שואפים למצוא דרכים לצמצם את ההסתמכות על מחקר בבעלי חיים. חלק גדול מהכלבים והחתולים שמשתתפים במבחני ההאכלה שלנו משתתפים במבחנים מתוך בתיהם הפרטיים. הווטרינריים ויועצי התזונ שלנו מיומנים בפיתוח שיטות שמדמות מערכות פיזיולוגיות של בעלי חיים. למשל, פיתחנו ופרסמנו נוסחה מתמטית, המבוססת על פרופיל תזונתי של האוכל שחוזה באופן מדויק את רמת ה-pH בשתן של חתולים או כלבים מבלי לבצע בדיקות על בעלי חיים
  • על מנת להבטיח לבעלים של חיות המחמד שהאוכל הדאטטי שלנו בטוח ויעיל, אנחנו תומכים במחקרים שעושים שימוש בבעלי חיים שסובלים ממצבים או ממחלות שהתרחשו באופן טבעי. אנחנו לא משתתפים במחקרים בהם משתמשים בשיטות כירורגיות או לא כירורגיות על מנת ליצור או לדמות מחלות.
  • המרכז של ™Hill's Pet Nutrition וכל המתקנים החיצוניים בהם ™Hill's תומכים חייבים לעמוד או להתעלות מעבר לתקנים הרגולטוריים בתעשייה לטיפול בחיות מחמד. עבור כל המחקרים שמתבצעים במתקנים חיצוניים, אנחנו ממנים ומממניםאנשי צוות ייעודיים לפיקוח על זכויות בעלי החיים, שאחראים לוודא שכל בעל חיים מקבל טיפול רחום, שחלק מרכזי ממנו הוא קבלת פעילות וסביבה עשירה חברתית.
  • אנו מפרסמים את תוצאות המחקרים על מנת לקדם את הידע על טיפול תזונתי ועל מנת למנוע חזרתיות מיותרת על מחקרים שכוללים כלבים וחתולים.
  • ™Hill's משתמשים רק בנתונים ממחקרים של בעלי חיים שמופיעים בציבור, בין אם פורסמו בעבר או שהתבצעו תחת המדיניות הגלובלית לרווחת בעלי חיים.
 • מעורבות בקהילה

  המשימה שלנו היא להעשיר ולהאריך את הקשר המיוחד בין אנשים לבין חיות המחמד שלהם באמצעות המזון הטוב ביותר לבעלי חיים; המחויבות שלנו לבעלי חיים מושרשת עמוק בקהילה שלנו. 
  תכנית מזון, מחסה ואהבה של ™Hill's נותנת לנו הזדמנות לחיות את המשימה שלנו בעודנו מאכילים למעלה מ-7,000 בעלי חיים חסרי בית בארצות הברית בכל יום. מאז 2007, ™Hill's סייעו ליותר מ-200,000 אימוצים... וממשיכים לספור. אנחנו גאים להיות חלק מהתכנית הזו שמחברת בין בעלי חיים לאנשים.

 • הודעות לעיתונות

  ™Hill's למען כלבי הנחיה באירלנד

  CORK, אירלנד (27 במאי, 2015) - Hill's Pet Nutrition שמחים להודיע על השותפות החדשה שלהם עם כלבי הנחייה באירלנד עבור אנשים עיוורים בכך שתמסור לקרן מזון באיכות גבוהה לבעלי חיים ותגייס כספים במסגרת מספר אירועים מהנים עבור בעלי כלבים.

  אחות וטרינרית בת מזל מהנלי תיקח הביתה את הפרס

  זו הייתה קבוצה נלהבת של אנשי סגל, לקוחות ומטופלים שהתכנסו מחוץ למרכז הווטרינרי בהנלי על התמזה כדי לצפות במכונית פיאט 500 חדשה שהגיעה לאחות וטרינרית בת מזל, ליסה רידינג.

  וטרינרים מצטרפים לאירוע במיאמי

  אירוע בינלאומי שמתרחש במיאמי נפתח באופן מקוון לצפיה על ידי וטרינרים ברחבי העולם

  פרסי האחיות הווטרינריות של צפון אירלנד מציג את איכות האחיות בצפון

  המרכז לאבנים בדרכי השתן של במינסוטה (MUC) באוניברסיטת מינסוטה חוגג את קבלת האבן ה-750,000 אבן סידן-סטרוביט פוספט קרבונט מנקבת פומרניין שמתגוררת בגלן בורני, מרילנד, ונשלחה על ידי ד"ר ליסה ג'ונס והצוות בבית החולים לבעלי חיים בסאות'גייט.